
Automatic Godhiya
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Metal, Fabric |
| Color | Pink |
| Dimensions | 50x80x100cm |
| Weight | 15kg |
| Power | 12V DC |
| Swing speed | Variable |
| Usage | Infant soothing and sleeping aid |
| Features | Automatic swing, Baby comfort, Easy operation, Safe design, Stable base |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Shree Aashirwad Interio has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Baby & Infant Products in bulk from Shree Aashirwad Interio at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
GST NO
24BLRPS7256M1Z5
Related Products
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24BLRPS7256M1Z5
Rajkot, Gujarat
Proprietor
Mr. Nilesh Sheth
Address
Hari om industrial area, street no.2 opp.bhagyalaxmi enterprise, nr.sandhiya pull, Kotharia ring road, Rajkot, Gujarat, 360002, India
Baby & Infant Products in Rajkot
Report incorrect details




























