
Automatic Combination L Sealer Machine Accuracy: High %
Price: 600000.00 INR / Unit
(600000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
600000.00 INR / Unit
Weight :
95.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Accuracy | High % |
| Driven Type | Electric |
| Condition | New |
| Type | Automatic Combination L Sealer Machine |
| Application | Industrial |
| Payment Terms | Cash Advance (CA) |
| Main Domestic Market | Maharashtra |
| Stock Quantity | 5 |
| Price | 600000.00 INR (Approx.) |
| Min Quantity | 1 |
| Shipping Type | order_percent |
| Pkg Box Length | 25.00 cm |
| Max Quantity | 10 |
| Pkg Box Breadth | 15.00 cm |
| Shipping Rate | 3.00 |
| Mop | 1 |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Returnable | No |
| Weight | 95.00 Kilogram |
| Unit Type | Unit/Units |
| Moq | 1 |
| Packsize | 1 |
| Brand Name | OM GAJANAN PACKAGING LLP |
| MRP | 600000.00 INR |
| Pkg Box Height | 25.00 cm |
| Price Type | fixed |
| Currency | INR |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Service Provider, Supplier, Trading Company, Wholesaler, Retailer, Dealer, Fabricator, Producer
Employee Count
12
Establishment
2019
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AAGFO9393N1ZB
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AAGFO9393N1ZB
Pune, Maharashtra
Partner
Mr Preeti Kshirsagar
Address
Undri City Center, Office no - 115, Undri, Pune, Maharashtra, 411060, India
automatic sealing machine in Pune
Report incorrect details




























