
Automatic Color Photocopy Machine
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Fotoflash
In Stock
Product Specifications
| Print Technology | Laser |
| Print Speed | 20 ppm |
| Paper Size | A4, Letter |
| Resolution | 600 dpi |
| Memory | 1GB |
| Dimensions | 60x50x70 cm |
| Weight | 50 kg |
| Usage | Office use, high-volume color copying |
| Features | Color Copies, Automatic Feed, High Speed, Easy Use, Network Ready |
| FOB Port | By Air Port |
| Payment Terms | Western Union |
| Supply Ability | Ready Stock |
| Packaging Details | Standard Packing. |
| Main Export Market(s) | Middle East |
Company Details
Business Type
Exporter, Service Provider, Supplier
Employee Count
9
Establishment
2010
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Muscat, Muscat
Accepts only Foreign inquiries
Name
Mr. Sukesh Hegde
Address
1532 PC 121, Seeb Souq, Muscat, Muscat, Oman
Report incorrect details


























