
Automatic Coffee Vending Machine
Price: 82000.00 INR / Unit
(82000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Black/Silver |
| Type | Other, Automatic |
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 5 L |
| Power | 1500 W |
| Voltage | 230V |
| Coffee Filter | Other, Yes |
| Max. Capacity | 60 cups/hour |
| Indication Light | Yes |
| Auto Boiling | Yes |
| Auto Switch Off | Yes |
| Display Type | Other, LED |
| Dimension (L*W*H) | 590*410*470 mm |
| Weight (kg) | 14 kg |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 10 Per Month |
| Delivery Time | 30 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Color | Black/Silver |
| Returnable | No |
| Price Type | fixed |
| Price | 82000.00 INR (Approx.) |
| Packsize | 1 |
| Mop | 1 |
| Unit Type | Unit/Units |
| Currency | INR |
| Moq | 1 |
| Stock Quantity | 5 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Service Provider, Distributor, Supplier, Trading Company, Wholesaler
Employee Count
8
Establishment
2019
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
27AJPPG6093D1Z0
Payment Mode
Wallet & UPI, Cash, Cheque/DD, Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS)
Related Products
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AJPPG6093D1Z0
Mumbai, Maharashtra
Prop.
Mr. Sanjay Gupta
Members since
1 Years
Address
Shop No 2, Rane Chawl Gundavali Hill Service Road, Western Express Hwy, Andheri, Mumbai, Maharashtra, 400069, India
Coffee Maker in Mumbai
Report incorrect details





















