
Automatic Chapati Making Machine - Application: Industrial
Price: 400000.00 INR / Unit
(400000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
400000.00 INR / Piece
Weight :
200.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Application | Industrial |
| Material | Stainless Steel |
| Power Source | Electric |
| Size | Standard |
| Use | Hotel |
| Supply Ability | 50 Per Month |
| Delivery Time | 8 Days |
| Returnable | No |
| Brand Name | n square |
| Weight | 200.00 Kilogram |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Pkg Box Breadth | 1000.00 cm |
| Mop | 1 |
| Currency | INR |
| Packsize | 1 |
| Shipping Type | free |
| Pkg Box Height | 1000.00 cm |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Price | 400000.00 INR (Approx.) |
| Stock Quantity | 50 |
| MRP | 400000.00 INR |
| Price Type | fixed |
| Pkg Box Length | 1000.00 cm |
| Moq | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
15
Establishment
2009
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
03AADCN1430F1Z6
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 03AADCN1430F1Z6
Ludhiana, Punjab
Managing Director
Mr. Ashok
Members since
12 Years
Address
17, MOTI NAGAR MARKET, BEHIND MUKESH SWEETS, Ludhiana, Punjab, 141010, India
automatic chapati making machine in Ludhiana
Report incorrect details
































