









Abb Multi Socket Box - Color: Silver
Price: 652.00 INR / Unit
(652.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
770.00 INR / Piece
Weight :
2.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Silver |
| Product Type | ABB Multi Socket Box |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Paint Finishing | POWDER COATED |
| Warranty | 1 Year |
| Material | METAL POWDER COATED |
| Supply Ability | 1000 Per Month |
| Delivery Time | 3 Days |
| Sample Policy | Sample costs shipping and taxes has to be paid by the buyer |
| Packaging Details | Its a Customize Product as per Requirement we Manufacturing Each Panel. |
| Main Domestic Market | All India |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Moq | 1 |
| Pkg Box Length | 330.00 cm |
| Shipping Type | free |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Brand Name | INNOVATIVE |
| Weight | 2.00 Kilogram |
| MRP | 770.00 INR |
| Pkg Box Breadth | 240.00 cm |
| Packsize | 1 |
| Returnable | No |
| Pkg Box Height | 60.00 cm |
| Price | 652.00 INR (Approx.) |
| Color | Silver |
| Stock Quantity | 140 |
| Mop | 1 |
| Price Type | fixed |
| Currency | INR |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2017
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
24DAEPK2681C1Z1
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24DAEPK2681C1Z1
Vadodara, Gujarat
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr Harshad Kalariya
Members since
4 Years
Address
B/h Mitesh Marble, Shed No. 9 10 11 12, Bhavani Nagar, Makarpura Gidc Main Road, Manjalpur, Vadodara, Gujarat, 390011, India
Report incorrect details


































