
Roger Vacuum Cleaner
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Power Source | Electrical |
| Weight | Under 1kg |
| Length | 200 mm |
| Material | Plastic |
| Usage | Car interior cleaning, removing crumbs, dust, and pet hair. |
| Cord Length | 1.5m |
| Features | Portable, Powerful suction, Easy cleaning, Car cleaning, Compact design |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Roger Motors Pvt Ltd has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Vacuum Cleaner in bulk from Roger Motors Pvt Ltd at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
100
Establishment
1992
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Rajkot, Gujarat
Head Project & Development
Mr. Chirag Dhorda
Address
Behind Rajkamal Petrol Pump, Gondal Road, Rajkot, Gujarat, 360004, India
vacuum cleaner brush in Rajkot
Report incorrect details






































