


Semi-automatic Groover - Color: White
Price: 10500.00 INR / Unit
(10500.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
10500.00 INR / Kilograms
Weight :
2.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | White |
| Product Type | Semi-Automatic Groover |
| Material | CR, Glass, PC |
| Size | 280x230x220mm |
| Weight | 3 Kilograms (kg) |
| Payment Terms | [, ] |
| Supply Ability | 5 Per Month |
| Delivery Time | 7 Days |
| Main Export Market(s) | [, ] |
| Main Domestic Market | [, ] |
| MRP | 10500.00 INR |
| Currency | INR |
| Color | White |
| Brand Name | Good Coagent |
| Weight | 2.00 Kilogram |
| Stock Quantity | 50 |
| Pkg Box Length | 50.00 cm |
| Shipping Type | free |
| Packsize | 1 |
| Pkg Box Height | 50.00 cm |
| Price Type | fixed |
| Returnable | No |
| Mop | 1 |
| Pkg Box Breadth | 50.00 cm |
| Unit Type | Kilograms/Kilograms |
| Price | 10500.00 INR (Approx.) |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Exporter, Importer, Supplier, Trading Company
Employee Count
42
Establishment
1990
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
24AABCO5728M1Z7
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AABCO5728M1Z7
Anand, Gujarat
Channel Head
Mr Ajay
Members since
6 Years
Address
Harikrupa Punjab National Bank, Naya Pardkar Lane, M.G Road, Anand, Gujarat, 388001, India
optical instruments in Anand
Report incorrect details
































