
Printed Loop Handle Box Bag - Bag Size: Customized
Price: 16.81 INR / Piece
(14.25 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
16.82 INR / Piece
Weight :
0.75 Gram
1 Pack Contains :
100
Minimum Pack Size :
1000
In Stock
Product Specifications
| Color | single |
| Material | Other |
| Size | Customized |
| Usage & Applications | Shopping |
| Water Resistant | NO |
| Style | With Handle |
| Bag Size | Customized |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 10000 Per Month |
| Delivery Time | 20 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Pkg Box Breadth | 1.00 cm |
| Pkg Box Length | 1.00 cm |
| Brand Name | Non Woven Shopping Box Bag |
| Currency | INR |
| GSTIN | 18% |
| Shipping Type | actual |
| Pkg Box Height | 1.00 cm |
| Weight | 0.75 Gram |
| Color | single |
| Price | 14.25 INR (Approx.) |
| Mop | 1000 |
| Stock Quantity | 5000 |
| Returnable | No |
| MRP | 16.82 INR |
| Price Type | fixed |
| Packsize | 100 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Minimum Ordered Packs | 1000 |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
10
Establishment
2025
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
24AFUFS1360N1ZE
Payment Mode
Cash, Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AFUFS1360N1ZE
Ahmedabad, Gujarat
Partner
Mr. Jay Patel
Members since
1 Years
Address
Office No - 107-108, Rashmi Growth Hub -2, Near Madhav Orchid, Opp. Vishala 111, Odhav, Ahmedabad, Gujarat, 382418, India
loop handle bag in Ahmedabad
Report incorrect details






























