
Poultry Deluxe Drinker
Price: 20000.00 INR / Piece
(20000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Material | Polyethylene |
| Birds | 50-70 |
| Bowl Dia | 335 mm |
| Lip Space | 51 mm |
| Trough Height | 55 mm |
| Color | Red |
| Features | Durable, Easy Cleaning, Cost Effective, Water Filtration, Continuous Water, Lightweight, High Capacity |
| Supply Ability | 20-100 Per Week |
| Delivery Time | 1 Week |
| Main Domestic Market | All India |
| Stock Quantity | 5 |
| Price Type | fixed |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Price | 20000.00 INR (Approx.) |
| Mop | 1 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Moq | 1 |
| Returnable | No |
| Currency | INR |
| Brand Name | SAI KRISHNA PLASTIC INDUSTRIES |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
80
Establishment
1994
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
36AAXFS8841E1ZJ
Payment Mode
Cash in Advance (CID), Others
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 36AAXFS8841E1ZJ
Hyderabad, Telangana
Managing Partner
Mr. Naveen
Members since
11 Years
Address
Plot No: 35/A,36/B39/B,40/A, Industrial Park, Kondapur Kondapur Village, Hyderabad, Telangana, 502336, India
poultry drinker in Hyderabad
Report incorrect details
































