
Bralle Pen Drive - Wooden Design, Sandisk Alcor Chip With 5-year Replacement Warranty
Price: 318.60 INR / Piece
(270.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
650.00 INR / Piece
Weight :
30.00 Gram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
100
In Stock
-100+
Product Specifications
| Warranty | SanDisk Alcor Chip with 5year replacement warranty |
| FOB Port | Mumbai |
| Payment Terms | Paypal, Cheque, Cash Advance (CA) |
| Supply Ability | 10000 Per Day |
| Delivery Time | 1 Days |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Sample costs shipping and taxes has to be paid by the buyer |
| Main Export Market(s) | Australia, South America, Eastern Europe, Western Europe, Middle East, Central America, Asia, North America, Africa |
| Main Domestic Market | All India |
| Returnable | No |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Packsize | 1 |
| Shipping Type | flat_rate |
| Product Unit | 100 Piece/Pieces |
| Weight | 30.00 Gram |
| Stock Quantity | 100 |
| Moq | 100 |
| Brand Name | PANAZONE |
| Mop | 100 |
| Price | 270.00 INR (Approx.) |
| Pkg Box Length | 10.00 cm |
| MRP | 650.00 INR |
| Shipping Rate | 500.00 |
| Pkg Box Height | 8.00 cm |
| Pkg Box Breadth | 10.00 cm |
| Currency | INR |
| GSTIN | 18% |
| Price Type | fixed |
| Minimum Order Quantity | 100 |
| Minimum Ordered Packs | 100 |
Company Details
About Our Company Established in the year 2015, we, Panazone Corporate Giftings have been offering the best range of items which are preferred as gifts to present on various occasions. Our huge variety includes Smart Watches, Men's Wallet, Universal Selfie Stick Bluetooth Speaker, Foldable Headphones, Bobby Bag, Smart Watches, Fitness Band etc. Gifts increase affection between people. Different items are chosen to be given as per the age, choice and gender of loved once. To remove the confusion, we make available a huge range in markets. In addition to this, all our products are offered at pocket friendly rates so customers do not have to think twice before choosing something from our variety for their family and friends. We are known as the best manufacturer who delivers excellent consignment as well as mai
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Supplier, Wholesaler
Employee Count
10
Establishment
2015
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
27BJYPA4626A1ZB
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27BJYPA4626A1ZB
Rating
Mumbai, Maharashtra
Proprietor
Mr Saifahmed Masrur Ashrafi
Members since
8 Years
Address
Office No.08, Star Heights, New Mill Road, Kurla West, Near Bharat Cinema, Mumbai, Maharashtra, 400070, India
iball pen drive in Mumbai
Report incorrect details






















