
Paper Cup Machine (Second Hand)
Price: 100000.00 INR / Number
(100000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
190000.00 INR / Piece
Weight :
650.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | White and Blue |
| Grade | Semi-Automatic |
| Type | Other, Paper Cup Machine (Second Hand) |
| Weight (kg) | 650.00 Kilograms (kg) |
| Payment Terms | Others, Cash Advance (CA), Cash in Advance (CID) |
| Delivery Time | 15-20 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Moq | 1 |
| Price | 100000.00 INR (Approx.) |
| MRP | 190000.00 INR |
| Color | White and Blue |
| Weight | 650.00 Kilogram |
| Pkg Box Breadth | 36.00 in |
| Price Type | fixed |
| Stock Quantity | 5 |
| Currency | INR |
| Min Quantity | 1 |
| Returnable | No |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Shipping Type | order_percent |
| Shipping Rate | 5.00 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Pkg Box Height | 48.00 in |
| Max Quantity | 10 |
| Brand Name | GREEN INDYA ENTERPRISES |
| Mop | 1 |
| Packsize | 1 |
| Pkg Box Length | 36.00 in |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Easy Operation,
Rugged Construction,
Anti-Corrosiveness,
Dimensional Accuracy,
Durability,
Compact Size,
Long Service Life,
Unmatched Quality, and Durability.
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
6
Establishment
2018
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
06AASFG5751C1ZC
Payment Mode
Cash Against Delivery (CAD), Cash Advance (CA), Cash in Advance (CID), Cheque, Days after Acceptance (DA), Delivery Point (DP), Letter of Credit (L/C), Letter of Credit at Sight (Sight L/C)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06AASFG5751C1ZC
Gurugram, Haryana
Marketing - Head
Mr Ajay Kumar
Address
77/8, U Block, DLF City Phase-3, Gurugram, Haryana, 122010, India
Report incorrect details
































