
Mobile Display By Electrospark
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Metal, Glass |
| Dimensions | 70x50x150cm |
| Weight | 50kg |
| Screen Size | 55 inches |
| Power | 220V |
| Resolution | 4K |
| Connectivity | WiFi, HDMI |
| Features | High resolution, Durable design, Easy assembly, Attractive display, Interactive features, Cost effective, Compact size, Brand visibility |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Electrospark has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Advertising Materials from Electrospark at Trade India quality-assured services.
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Supplier
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
06ABNPN6370Q1ZT
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06ABNPN6370Q1ZT
Gurugram, Haryana
CEO
Mr. P K N Nambiar
Address
Plot no 77, Sector 8, IMT Manesar, Gurugram, Haryana, 122050, India
Report incorrect details



































