
Mobile Adaptors By Aditya Enterprises
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Dimensions | 2x3x1 cm |
| Weight | 10g |
| Input Voltage | 5V |
| Output Voltage | 5V |
| Output Current | 1A |
| Warranty | 1 Year |
| Features | Fast Charging, Durable Design, Compact Size, Easy Use, Wide Compatibility |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Aditya Enterprises has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Electrical Goods, Equipment & Supplies in bulk from Aditya Enterprises at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company, Retailer
Employee Count
8
Establishment
2005
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AKFPB8194D1Z7
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AKFPB8194D1Z7
Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra
Managing Director
Mr. Santosh Bhagwat
Address
Plot No. F/16, Rathi sansar, Pisadavi road, Opp. New Mondha, Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra, 431005, India
Report incorrect details




































