
Led Television - High-resolution Display, Sleek Design & Easy Installation
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Display Type | LED |
| Screen Size | 32-65 inches |
| Resolution | 1080p or 4K |
| Refresh Rate | 60-120Hz |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Power Consumption | 50-200W |
| Usage | Home entertainment, business presentations |
| Features | High resolution, Sleek design, Easy install, Low maintenance |
Product Overview
Key Features
Features:
Sleek design
Easy to install
Low maintenance needs
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Green Dust has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Television in bulk from Green Dust at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Establishment
2011
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
Senior Manager
Mr. Dinesh
Address
Khasra-337, 1st Floor, Choudhary Satbir Complex Near CRC-2, Sultanpur, Mg Road, New Delhi, Delhi, 110030, India
Report incorrect details










































