
Led Tail Light (Thar)
Price: 5500.00 INR
(5500.00 + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Material | ABS plastic |
| Dimensions | 15x10x5 cm |
| LED type | SMD |
| Voltage | 12V |
| Wattage | 5W |
| Color | Red |
| Warranty | 1 year |
| Features | Bright LED lights, Stylish design, Easy installation, Durable material, Enhanced visibility, Improved safety, Modern look |
| Main Domestic Market | All India |
| Unit | 40 |
| Unit Type | Box/Boxes |
| Moq | 1 |
| Price | 5500.00 |
| Selling Price | 5500.00 |
| Brand Name | RR AUTO |
| Currency | INR |
| Packsize | 1 |
| Mop | 1 |
| Is Freight Charges | |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Wheelzter auto corp has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Auto Lighting System in bulk from Wheelzter auto corp at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Supplier
Employee Count
2
Establishment
2018
Working Days
Monday To Sunday
Payment Mode
Cash in Advance (CID)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
owner
Mr Ashmeet
Address
3274, gali door waali, ram bazar, mori gate, Delhi, Delhi, 110006, India
led tail lights in Delhi
Report incorrect details









































