
Led Steady/flashing Signal Light Q100l - Ip Rating: 65
Price: 9381.00 INR
(7950.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
9381.00 INR / Number
Weight :
1.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
2
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Other |
| Function | Warning Lights, Emergency Vehicles |
| Light Source | LED |
| Voltage | 24 Volt (v) |
| Warranty | 1year |
| Features | high visibility with special diffusive lens and direct LED light distribution system |
| Material | ABS |
| Delivery Time | 5 Week |
| Brand Name | Qlight |
| Price Type | fixed |
| Packsize | 1 |
| Currency | INR |
| Returnable | No |
| GSTIN | 18% |
| Unit Type | Number |
| MRP | 9381.00 INR |
| Stock Quantity | 2 |
| Weight | 1.00 Kilogram |
| Price | 7950.00 INR (Approx.) |
| Pkg Box Length | 2.00 cm |
| Shipping Type | actual |
| Pkg Box Breadth | 2.00 cm |
| Mop | 2 |
| Pkg Box Height | 3.00 cm |
| Minimum Ordered Packs | 2 |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Service Provider, Supplier
Employee Count
15
Establishment
1995
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
27ACWPK6784F1ZU
Payment Mode
Cash Against Delivery (CAD)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27ACWPK6784F1ZU
Navi Mumbai, Maharashtra
Propreitor
Mr K J John
Members since
25 Years
Address
Office No. 320/321, Commodity Exchange, Sector-19, Vashi, Navi Mumbai, Maharashtra, 400703, India
led strobe light in Navi Mumbai
Report incorrect details



































