
Led Bulb
Price: 400 INR / Case
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
300 Case
In Stock
Product Specifications
| Wattage | 10W |
| Voltage | 220V |
| Base | B22 |
| Material | Plastic |
| Lumen | 800lm |
| Color Temp | 6500K |
| Dimensions | 60x60mm |
| Features | Energy saving, Long lifespan, Bright light, Easy install, Durable, Cost effective |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
25
Establishment
2020
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
10AATCA6905C1Z0
Related Products
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 10AATCA6905C1Z0
Siwan, Bihar
Director
Mr Shakeel Ahmad
Address
Village Mahuwal, Tauri Panch Chhata Block, Hussainganj, Siwan, Bihar, 841241, India
Gloves & Mittens in Siwan
Report incorrect details


























