
Gray Ipc185 Industrial Panel Pc (Ipc)
Price: 142013.00 INR / Piece
(120350.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
142013.00 INR / Piece
Weight :
4.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Gray |
| Size | 298mm X 214mm X 59mm |
| Surface | Painted |
| Product Type | IPC185 Industrial Panel PC (IPC) |
| Application | Industrial |
| Supply Ability | 10 Per Month |
| Delivery Time | 2-3 Week |
| Main Export Market(s) | Asia, Australia, Central America, North America, South America, Eastern Europe, Western Europe, Middle East, Africa |
| Main Domestic Market | All India |
| Price | 120350.00 INR (Approx.) |
| Returnable | No |
| Price Type | fixed |
| MRP | 142013.00 INR |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Weight | 4.00 Kilogram |
| Pkg Box Breadth | 21.40 cm |
| Mop | 1 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Currency | INR |
| Shipping Rate | 4.00 |
| Pkg Box Length | 29.80 cm |
| Pkg Box Height | 5.90 cm |
| Stock Quantity | 5 |
| Packsize | 1 |
| Color | Gray |
| GSTIN | 18% |
| Shipping Type | order_percent |
| Moq | 1 |
| Brand Name | Accelus Robotics |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier, Producer
Employee Count
9
Establishment
2018
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
27AARCA0551C1ZX
Payment Mode
Cheque
Certification
Certificate of Compliance
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AARCA0551C1ZX
Mumbai, Maharashtra
Director
Mr Hitesh Prajapati
Members since
5 Years
Address
141, Veena Dalwai Industrial Estate, SV Road, Near Ajit Glass Factory, Jogeshwari West, Mumbai, Maharashtra, 400102, India
industrial panel pc in Mumbai
Report incorrect details




























