
Black Ipc121 Industrial Panel Pc (Ipc)
Price: 63012.00 INR / Piece
(53400.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
63012.00 INR / Piece
Weight :
3.50 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Type | Drilling, Milling |
| Material | Plastic |
| Size | 298mm X 214mm X 59mm |
| Product Type | IPC121 Industrial Panel PC (IPC) |
| Surface | Painted |
| Application | Industrial |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 25 Per Month |
| Delivery Time | 2 Week |
| Sample Available | Yes |
| Main Export Market(s) | South America, Asia, Australia, Eastern Europe, Western Europe, Central America, North America, Africa |
| Main Domestic Market | All India |
| MRP | 63012.00 INR |
| Brand Name | Accelus Robotics |
| Mop | 1 |
| Price | 53400.00 INR (Approx.) |
| GSTIN | 18% |
| Returnable | No |
| Stock Quantity | 5 |
| Pkg Box Breadth | 21.40 cm |
| Currency | INR |
| Moq | 1 |
| Pkg Box Length | 29.80 cm |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Price Type | fixed |
| Packsize | 1 |
| Color | Black |
| Shipping Type | order_percent |
| Pkg Box Height | 5.90 cm |
| Weight | 3.50 Kilogram |
| Shipping Rate | 2.00 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier, Producer
Employee Count
9
Establishment
2018
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
27AARCA0551C1ZX
Payment Mode
Cheque
Certification
Certificate of Compliance
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AARCA0551C1ZX
Mumbai, Maharashtra
Director
Mr Hitesh Prajapati
Members since
5 Years
Address
141, Veena Dalwai Industrial Estate, SV Road, Near Ajit Glass Factory, Jogeshwari West, Mumbai, Maharashtra, 400102, India
industrial panel pc in Mumbai
Report incorrect details





























