





Electric Linear Actuation - Color: Silver
Price: 14573.00 INR / Piece
(12350.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
14573.00 INR / Piece
Weight :
3.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Silver |
| Type | Other |
| Usage | Industrial |
| Material | SS |
| Size | 10x10 |
| Height | 10 Centimeter (cm) |
| Product Type | A |
| Voltage | 12 VDC Volt (v) |
| Weight | 3 Kilograms (kg) |
| Length | upto 800 Millimeter (mm) |
| Width | 10 Centimeter (cm) |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 10 Per Month |
| Delivery Time | 10 Days |
| Sample Available | No |
| Sample Policy | Free samples available with shipping and taxes paid by the buyer |
| Packaging Details | Box |
| Main Export Market(s) | Asia |
| Main Domestic Market | All India |
| GSTIN | 18% |
| Brand Name | AUM |
| MRP | 14573.00 INR |
| Price Type | fixed |
| Pkg Box Length | 100.00 cm |
| Mop | 1 |
| Currency | INR |
| Pkg Box Height | 10.00 cm |
| Price | 12350.00 INR (Approx.) |
| Moq | 1 |
| Weight | 3.00 Kilogram |
| Pkg Box Breadth | 10.00 cm |
| Packsize | 1 |
| Color | Silver |
| Stock Quantity | 5 |
| Returnable | No |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Shipping Type | actual |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
Company Details
Established in the year 2020 at Gujarat,India.We"Aum Automation"are a Proprietorship based firm engaged as the most foremost Manufacturer,Wholesaler of Industrial Automation Machinery,Electric Linear Actuator,Table Top Laser Marking Machine and many more.....
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
8
Establishment
2020
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24AFTPT2463A1ZE
Payment Mode
Cash in Advance (CID), Others
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AFTPT2463A1ZE
Gandhinagar, Gujarat
Proprietor
Mr Nishant S Trivedi
Members since
2 Years
Address
Ground Floor, B/164, Electronics Estate, GIDC, Kolavada Road, Near Gujarat Technological University Campus, Sector 25, Gandhinagar Gandhinagar, Gujarat, 382028, India
Report incorrect details
































