
Refurbished Dell Latitude Laptop - Available Color: Yes
Price: 18000.00 INR / Piece
(18000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Screen Resolution | 1366 x 768 Pixels |
| Available Color | Yes |
| Backlight Technology | Other, LED Backlight |
| Memory | 4 GB DDR3 Gigabyte (GB) |
| Speaker | Built-in stereo speakers |
| Type | Laptop |
| Screen Size | 14 inch Inch (in) |
| Hard Drive Capacity | 320 GB HDD Gigabyte (GB) |
| Processor Type | Intel Core i5 2nd Gen |
| RAM | 4 GB DDR3 Gigabyte (GB) |
| DVD Rom | Available |
| Chipset | Intel |
| Camera | Integrated HD Webcam |
| Battery | 6 Cell Lithium-ion |
| Audio Device | Integrated Stereo Speakers |
| OS | Windows 10 Pro |
| LAN | 10/100/1000 Mbps Ethernet |
| USB Port | Yes |
| Power Supply | 65 W AC Adapter |
| Weight | 1.9 kg Kilograms (kg) |
| Supply Ability | 100 Per Day |
| Delivery Time | 1 Days |
| Returnable | No |
| Product Unit | 15 Piece/Pieces |
| Currency | INR |
| Price Type | fixed |
| Available Color | Yes |
| Moq | 1 |
| Mop | 1 |
| Brand Name | Dell |
| Stock Quantity | 155 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Price | 18000.00 INR (Approx.) |
| Packsize | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, AYAAN TECHNO WORLD PRIVATE LIMITED has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Laptops/Notebooks from AYAAN TECHNO WORLD PRIVATE LIMITED at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company, Wholesaler
Employee Count
10
Establishment
2013
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
07AAOCA6237C1ZR
Payment Mode
Cash Advance (CA)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAOCA6237C1ZR
Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
Director
Mr Gopal Thakur
Members since
6 Years
Address
Plot No. 142 First Floor, Patparganj, Industrial Area, Delhi, Delhi, 110092, India
dell desktop computer in Delhi
Report incorrect details

































