
Dehydrated Mix Vegetables - Style: Dried
Price: 900.00 INR / Kilograms
(900.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
1770.00 INR / Kilograms
Weight :
10.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
300
In Stock
Product Specifications
| Style | Dried |
| Processing Form | Raw |
| Payment Terms | Cash Advance (CA) |
| Delivery Time | 10 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Product Unit | 300 Kilograms/Kilograms |
| Pkg Box Length | 2.00 in |
| Unit Type | Kilograms/Kilograms |
| Shipping Rate | 5.00 |
| Pkg Box Breadth | 3.00 in |
| Currency | INR |
| Moq | 300 |
| Mop | 300 |
| Shipping Type | order_percent |
| MRP | 1770.00 INR |
| Brand Name | KENS ENTERPRISES |
| Stock Quantity | 1500 |
| Packsize | 1 |
| Returnable | No |
| Weight | 10.00 Kilogram |
| Pkg Box Height | 2.00 in |
| Price | 900.00 INR (Approx.) |
| Price Type | fixed |
| Minimum Order Quantity | 300 |
| Minimum Ordered Packs | 300 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Exporter, Importer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2021
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
09ABWPY7824K1ZE
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09ABWPY7824K1ZE
Bareilly, Uttar Pradesh
Proprietor
Mr Satya Vir Yadav
Address
Vil. Rajthal, Chandausi, Bareilly, Uttar Pradesh, 24412, India
dehydrated vegetable flakes in Bareilly
Report incorrect details






































