
Cpu Cabinet (Cc510)
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | CPU Case |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Dimensions | 400x200x450 mm |
| Weight | 5 kg |
| Drive Bays | 5.25" & 3.5" |
| Power Supply | ATX |
| Usage | Houses PC components; protects and organizes internal parts |
| Features | Durable Design, Easy Access, Optimal Cooling, Secure Storage, Aesthetics, Space Saving |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, CIRCLE INFOTECH PVT. LTD. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Computer Accessories in bulk from CIRCLE INFOTECH PVT. LTD. at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
GST NO
27AADCC4329A1Z5
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AADCC4329A1Z5
Mumbai, Maharashtra
Director
Mr. Sanjeev Kumar
Address
A-Wing, 415, Kailash Industrial Estate, Hiranandani-Vikhroli Link Road, Vikhroli (W), Mumbai, Maharashtra, 400079, India
cpu cabinet in Mumbai
Report incorrect details



























