
Nareena's Auto Cpap - Abs + Plastic Material, 28l X 14w X 9.5h Cm Dimensions, Silver Color | Auto Pressure Titration, Epr, Integrated Heated Humidifier, 2-year Warranty
Price: 19500.00 INR / Box
(19500.00 + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Material | ABS plastic |
| Dimensions | 28*14*9.5cm |
| Weight | 1.6kg |
| Screen | 2.8 TFT |
| Pressure range | 4-20cmH2O |
| Power | 100-240V |
| Data storage | SD card |
| Features | Auto CPAP, Data storage, EPR, Altitude compensation, Leak compensation, Heated humidifier, User-friendly display, OSA/CSA treatment |
| Unit | 5 |
| Unit Type | Box/Boxes |
| Moq | 1 |
| Price | 19500.00 |
| Selling Price | 19500.00 |
| Brand Name | NAREENA |
| Currency | INR |
| Packsize | 1 |
| Mop | 1 |
| Is Freight Charges | |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, NAREENA LIFESCIENCES PRIVATE LIMITED has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get IV & Infusion Set from NAREENA LIFESCIENCES PRIVATE LIMITED at Trade India quality-assured services.
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Service Provider, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
50
Establishment
2015
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
09AAECN9761A1ZD
Payment Mode
Cash in Advance (CID)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09AAECN9761A1ZD
Greater Noida, Uttar Pradesh
Managing Director
Mr. N.
Address
No.I-23, Site-C, Surajpur Industrial Area, Greater Noida, Uttar Pradesh, 201308, India
Report incorrect details











































