
Metal Automatic Grade Handheld Batch Coding Machine For Water Bottle
Price: 35400.00 INR / Piece
(30000.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
35400.00 INR / Piece
Weight :
2.50 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Condition | New |
| Material | Metal |
| Automatic Grade | Automatic |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID), Cheque |
| Supply Ability | 25 Per Day |
| Delivery Time | 1 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Pkg Box Height | 15.00 in |
| Price | 30000.00 INR (Approx.) |
| Pkg Box Length | 10.00 in |
| Min Quantity | 1 |
| MRP | 35400.00 INR |
| GSTIN | 18% |
| Moq | 1 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Pkg Box Breadth | 6.00 in |
| Returnable | No |
| Brand Name | SHRI RAM PACKAGING SYSTEM |
| Price Type | fixed |
| Max Quantity | 100 |
| Mop | 1 |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Currency | INR |
| Shipping Type | free |
| Weight | 2.50 Kilogram |
| Stock Quantity | 100 |
| Packsize | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company, Wholesaler
Employee Count
10
Establishment
2014
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
23AMHPY8179R1ZS
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 23AMHPY8179R1ZS
Indore, Madhya Pradesh
Proprietor
Mr Devendra Yadav
Members since
8 Years
Address
1st Floor, Patel Market, New Gauri Nagar, Indore, Madhya Pradesh, 452001, India
inkjet coding machine in Indore
Report incorrect details

































