



Iphone 17 Clone First Copy
Price: 9500.00 INR / Piece
(9500.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Camera Pixels | 48 MP + 12 MP + 12 MP Rear, 32 MP Front |
| Memory Size | 256 GB |
| Charge Time | About 1.5 Hours |
| Screen | Capacitive touchscreen |
| Size | 160.8 x 78.1 x 7.4 mm |
| Port Type | Type-C |
| Part Type | Smartphone |
| Battery Backup | Up to 36 Hours |
| Accessories Type | Mobile Phone Accessories |
| Operating System | Android 13 |
| Connectivity Type | WiFi, Bluetooth, GPS, Type-C USB |
| Voltage | 5V/2A |
| Network Type | 5G, 4G LTE, 3G, 2G |
| Weight | 198 grams |
| Display Color | Other, 16M Colors |
| Function | Calling, Internet Browsing, Multimedia, Photography |
| No Of Ports | 1 |
| Model | iPhone 17 Clone First Copy |
| Color | Deep Black |
| Design | Other, Sleek Glass Finish |
| Screen Size | 6.7 Inch (Approx) |
| Screen Resolution | 2778 x 1284 Pixels |
| Body Material | Glass & Aluminium Frame |
| Display Type | OLED |
| Camera | Triple 48MP + 12MP + 12MP |
| Secondary Camera | 32 MP |
| Operation System | Android |
| Battery | 4300 mAh Li-ion |
| Bluetooth Version | v5.3 |
| Android Version | 13.0 |
| Internal Memory | 256 GB |
| Processor Type | Octa Core |
| Accessories | Charger, USB Cable, SIM Ejector, User Manual |
| Capacity | 4300 mAh |
| Features | Face Unlock, Fingerprint Sensor, Fast Charging, 5G support |
| Supply Ability | 1000 Per Month |
| Delivery Time | 7 Days |
| Returnable | No |
| Moq | 1 |
| Packsize | 1 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Price Type | fixed |
| Mop | 1 |
| Currency | INR |
| Price | 9500.00 INR (Approx.) |
| Color | Deep Black |
| Display Color | Other, 16M Colors |
| Stock Quantity | 5 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
10
Establishment
2015
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07CSJPD9470L1Z7
Payment Mode
Cash, Cheque/DD, Wallet & UPI, Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07CSJPD9470L1Z7
New Delhi, Delhi
CEO
Mr. Danish Khan
Members since
2 Years
Address
883, 2nd Floor, Gali No-17, Regent Tower, Hardhiyan Singh Road, Karol Bagh, New Delhi, Delhi, 110005, India
Report incorrect details
































